Avoimia työtehtäviä Puumerkissä

Haemme varastotyöntekijää vakituiseen työsuhteeseen Porin terminaalimme

Hakuaika päättyy 4.3.2018. Käsittelemme hakemuksia jo hakuajan puitteissa ja teemme valinnan sopivan henkilön löydyttyä, joten hae nopeasti.
Tiedustelut ja hakemukset: jari.nieminen@puumerkki.com, puh. 040 868 5822.

Tehtäväkuvaus

Varastotyöntekijä Porin terminaaliin

Kiinnostaisiko kesätyö varastotoiminnoissamme?

Vastuullinen kesäduuni_VKD2018_LOGO_TARRA_RGB_pieni

Haemme kesätöihin terminaaleihimme tulevia rakennustarvikekaupan ammattilaisia. Vastaat osaltasi toimipaikkasi varastotöistä, toimitusten keräilystä, asiakaspalvelusta, sekä tulevan ja lähtevän tavaran käsittelystä.

Tarkempi tehtäväkuvaus
Varastotyöntekijä kesätyö

Hakemukset 28.2.18 mennessä sekä lisätietoja:

Kerava, Kari Mikkola, kari.mikkola@puumerkki.com puh. 040 553 3255
Lahti, Kari Nuuttila, kari.nuuttila@puumerkki.com puh. 040 868 5741
Pori, Jari Nieminen,  jari.nieminen@puumerkki.com puh. 040 868 5822
Tampere,  Rami Valkealahti, rami.valkealahti@puumerkki.com puh. 050 518 3280
Turku, Juha Orvasto, juha.orvasto@puumerkki.com puh. 0400 632 986
Joutseno, Jyrki Hirvonen, jyrki.hirvonen@puumerkki.com puh. 040 868 5880
Joensuu, Mikko Ptikänen, mikko.pitkanen@puumerkki.com puh. 040 868 5796
Jyväskylä, Janne Toivonen, janne.toivonen@puumerkki.com puh. 040 868 5862
Kuopio, Jani Auvinen, jani.auvinen@puumerkki.com puh. 040 868 5876
Mikkeli, Klaus Kuusonen, klaus.kuusonen@puumerkki.com puh. 040 868 5718
Oulu, Seppo Alin, seppo.alin@puumerkki.com puh. 040 564 6335

Toimipisteidemme tarkat osoitteet voit katsoa täältä: Lähin Puumerkki


Poutapilvi web design - P4 - julkaisujärjestelmä